Program – středa 24. května

REGIONÁLNÍ KUCHAŘSKÁ SOUTĚŽ „Netradiční úprava amura bílého“ je pořádána Středním
odborným učilištěm služeb Vodňany pro žáky SOU oboru KUCHAŘ a KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Soutěž je pro dvoučlenná družstva, která připraví předkrm a jeden hlavní chod z amura (včetně přílohy). Hodnoceno bude zpracování, tepelná úprava, technologický postup a bezpečnost práce. Hodnocení výrobků soutěžních družstev provede pětičlenná komise, jejíž součástí bude tento rok herec, pan Oldřich Navrátil.

Každé družstvo dostane od pořadatele zabitého vykuchaného amura a vnitřnosti. Soutěžící družstva musí v praktické části soutěže bez cizí pomoci v časovém limitu 4 hodin připravit dva pokrmy z tohoto amura a vlastních surovin. Recept na začátku soutěže společně s kalkulací odevzdají komisi.

Soutěž včetně vyhodnocení proběhne 24. 5. 2017 od 8.00 hod. v budově SOUs Vodňany, Zeyerovy sady 43/II a od bude přístupná také veřejnosti.

 

 

NA RYBÁCH S … Oldřichem Navrátilem a Jiřím Krampolem

19:30 hodin

Zábavná talk-show nejen o rybách se známými českými herci. Nenechte si ujít zajímavé zážitky z natáčení a osobního života obou pánů a připravte se na dávku vlídného humoru. Moderuje a zpěvem doprovází Karel Bláha.

vstupné: 90 Kč
místo: kulturní dům – Zeyerovy sady 963, Vodňany

Pořadatelé akce

Město Vodňany
Fakulta rybářství a ochrany vod ve Vodňanech
Střední rybářská škola Vodňany
Hlavní mediální partnerKiss Jižní Čechy
Hlavní partnerSkupina ČEZ
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím