Organizátoři

Tým organizátorů je sestaven ze zástupců těchto institucí: Město Vodňany, SRŠ Vodňany, FROV JU v Č.Budějovicích, MěKS Vodňany, dále pak zástupce z řad organizátorů BMF

PRO BRIGÁDNÍKY:
Pro zajištění Vodňanských rybářských dnů potřebujeme větší množství lidí do pořadatelského týmu. Formulář pro přihlášení naleznete zde http://www.meksvodnany.cz/kulturni-dum/brigadnici na webových stránkách MěKS Vodňany, dotazy zodpoví osoba pověřená (xx,yy)

 

PRO STÁNKAŘE:

S ohledem na vývoj pandemické situace se sobotní trh 22. května 2021 na náměstí Svobody uskuteční pouze v běžném režimu obvyklých městských farmářských trhů od 6.00 do 12.00 hodin.
Historické tržiště, na které jste byli z předchozích rybářských dnů zvyklí, nebude tento rok jeho součástí. Rezervaci prodejních míst zajišťuje správa městského tržiště.
Děkujeme za pochopení.

 

Běžný sortiment: Rezervace stánku na sobotní trh na náměstí Svobody je možné uskutečnit přes elektronický rezervační systém ….. Bližší informace podá osoba pověřená (xx,yy).

Stánky s občerstvením se řídí zvláštními podmínkami a nespadají do běžného režimu a sortimentu, proto je třeba jakýkoli druh občerstvení nejprve konzultovat s osobou pověřenou (Mgr. Michala Piskačová – 602 302 083, info@meksvodnany.cz).

Výběrové řízení pro stánky s občerstvením:

Zadavatel: Městské kulturní středisko Vodňany – organizační výbor Vodňanských rybářských dnů

Zadavatel je jediným subjektem pověřeným pořádáním slavnosti Vodňanské rybářské dny 2021 a je jediným kompetentním orgánem s pravomocí rozhodnout o poskytnutí prostoru na nám. Svobody dalším osobám ve dnech 19. – 22. května 2021.

Na Vodňanské rybářské dny 2021 je vybráno 6 lokalit na náměstí Svobody a 1 lokalita na Sportovním areálu Blanice, určených pro prodej občerstvení.

Přihlášky do výběrového řízení je nutné zaslat v písemné podobě nejpozději do xx/xx/xxyy

 

 

 

PRO ÚČINKUJÍCÍ:
Kontakty na organizátory jednotlivých akcí v rámci VRD jsou kompletně uvedeny dle místa konání zde http://www.rybarskedny.cz/kontakt/

 

PRO ÚČINKUJÍCÍ Z PARTNERSKÝCH MĚST:
Seznam kontaktů na delegáty pro jednotlivá partnerská města, účinkující v programu VRD 2019, bude zveřejněn na základě jejich jmenování až po společné schůzce.

 

 

 

Pořadatelé akce

Město Vodňany
Fakulta rybářství a ochrany vod ve Vodňanech
Střední rybářská škola Vodňany
Hlavní mediální partnerKiss Jižní Čechy
Hlavní partnerSkupina ČEZ
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím