FROV JU a SRŠ

Vodňany se mohou pochlubit dvěma unikátními školami – Střední rybářskou školou a Vyšší odbornou školou vodního hospodářství a ekologie a Fakultou rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, jejíž součástí je i VýzkumSRŠ1ný ústav rybářský a hydrobiologický se sídlem ve Vodňanech. V rámci VRD obě školy pořádají Den otevřených dveří, během něhož si můžete prohlédnout všechny objekty a na požádání vám budou poskytnuty informace o aktuálním dění na těchto pracovištích. Dále  mají v programu společný veřejný seminář a řadu dalších zajímavostí pro děti i dospělé.

 

 

Vodňanské rybářské dny 2021

V letošním roce se tradiční, oblíbená a nejrozsáhlejší kulturně společenská akce ve Vodňanech uskuteční pouze v jednom dni a to v sobotu 22. 5. 2021 a ve velmi omezeném režimu.

Slavnostní 30. ročník, který připadnul na květen 2020 se již podruhé přesouvá a věříme, že se v plné parádě uskuteční v roce 2022.

S ohledem na pandemickou situaci a hygienická opatření připravujeme jednodenní program, který bude maximálně bezpečný a přitom pozitivní:


STŘEDNÍ RYBÁŘSKÁ ŠKOLA A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A SRŠEKOLOGIE VODŇANY

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SRŠ a VOŠ VHE Vodňany
Hlavní a přilehlé budovy – Zátiší 480
Školní pokusnictví – Rechle 311

Pořadatelé akce

Město Vodňany
Fakulta rybářství a ochrany vod ve Vodňanech
Střední rybářská škola Vodňany
Hlavní mediální partnerKiss Jižní Čechy
Hlavní partnerSkupina ČEZ
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím