FROV JU a SRŠ

FAKULTA RYBÁŘSTVÍ A OCHRANY VOD JIHOČESKÉ UNIVERZITY

9.00 – 14.00 Den otevřených dveří: Prohlídky vybraných laboratoří, rybí líhně, rybochovných recirkulačních systémů i některých chovaných druhů ryb.

Hlavní budova FROV JU – Zátiší 728/II

Genetické rybářské centrum (líheň) – Nad Velkou Podvinicí 1337

Experimentální rybochovné pracoviště a pokusnictví – Rechle 1336

 

STŘEDNÍ RYBÁŘSKÁ  ŠKOLA A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ  A EKOLOGIE VODŇANY

8.00 – 15.00    Den otevřených dveří: Prohlídky akvárií, zahradního jezírka a školního muzea, prohlídky laboratoří, odborných učeben a rybochovného objektu na školním pokusnictví. Součástí programu jsou ukázky rybolovné techniky a soutěže pro děti.

Hlavní budova SRŠ a VOŠ VHE Vodňany – Zátiší 480

Školní pokusnictví – Rechle 311

 

Vodňany se mohou pochlubit dvěma unikátními školami – Střední rybářskou školou a Vyšší odbornou školou vodního hospodářství a ekologie a Fakultou rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, jejíž součástí je i VýzkumSRŠ1ný ústav rybářský a hydrobiologický se sídlem ve Vodňanech. V rámci VRD obě školy pořádají Den otevřených dveří, během něhož si můžete prohlédnout všechny objekty a na požádání vám budou poskytnuty informace o aktuálním dění na těchto pracovištích. Dále  mají v programu společný veřejný seminář a řadu dalších zajímavostí pro děti i dospělé.

 

 

Pořadatelé akce

Město Vodňany
Fakulta rybářství a ochrany vod ve Vodňanech
Střední rybářská škola Vodňany
Hlavní mediální partnerKiss Jižní Čechy
Hlavní partnerSkupina ČEZ
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím