Trhy a kulturní program

Vodňanské rybářské dny 2021

 

V letošním roce se tradiční, oblíbená a nejrozsáhlejší kulturně společenská akce ve Vodňanech uskuteční pouze v jednom dni a to v sobotu 22. 5. 2021 a ve velmi omezeném režimu.

 

Slavnostní 30. ročník, který připadnul na květen 2020 se již podruhé přesouvá a věříme, že se v plné parádě uskuteční v roce 2022.

 

S ohledem na pandemickou situaci a hygienická opatření připravujeme jednodenní program, který bude maximálně bezpečný a přitom pozitivní:


S ohledem na vývoj pandemické situace se sobotní trh 22. května na náměstí Svobody uskuteční pouze v běžném režimu od 6.00 do 12.00 hodin. Historické tržiště, na které jste byli z předchozích rybářských dnů zvyklí, nebude tento rok jeho součástíRezervaci prodejních míst zajišťuje správa městského tržiště.

Děkujeme za pochopení.

 

  • Za rybami přes Vodňany, zábavně naučná stezka: v sobotu po celý den a dále až do 13. 6. 2021. Trasa vás provede mezi místy, partnerskými organizacemi a institucemi ve městě. Nabídne rodinám s dětmi nejen procházku, lovení odměn, hravou formou podá informace o vybraných rybách a povede k hledání překvapivých nebo úsměvných souvislostí. Mlčenlivým průvodcem vám bude výtvarně zpracovaná mapa, kterou najdete uprostřed Zpravodaje. Živou, hovornou a vtipnou průvodkyní bude herečka Simona Babčáková, která nastoupí na stezku v 10 hodin u kulturního domu.

Start procházky je před kulturním domem, cíl v Městské knihovně.

Pořadatelé akce

Město Vodňany
Fakulta rybářství a ochrany vod ve Vodňanech
Střední rybářská škola Vodňany
Hlavní mediální partnerKiss Jižní Čechy
Hlavní partnerSkupina ČEZ
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím