Hry a klamy

Vodňanské rybářské dny 2021

V letošním roce se tradiční, oblíbená a nejrozsáhlejší kulturně společenská akce ve Vodňanech uskuteční pouze v jednom dni a to v sobotu 22. 5. 2021 a ve velmi omezeném režimu.

Slavnostní 30. ročník, který připadnul na květen 2020 se již podruhé přesouvá a věříme, že se v plné parádě uskuteční v roce 2022.

S ohledem na pandemickou situaci a hygienická opatření připravujeme jednodenní program, který bude maximálně bezpečný a přitom pozitivní:

 

  • Den otevřených dveří, hry a soutěže: v sobotu od 10 do 16 hodin v areálu objektů FROV, SRŠ, MEVPIS. Výstavní prostory otevře Městská galerie a muzeum, Městské kulturní středisko nabídne komorní doprovodný program před budovou kulturního domu a v Zeyerových sadech, občerstvovací okénka budou k dispozici nejen v areálu Blanice. Rozsah podle aktuálních hygienických opatření.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Interaktivní výstava ze science centra iQPARK Liberec

Výstava v sobě kombinuje hru, zábavu i poučení a zahrnuje více než sedmdesát interaktivních exponátů, které jsou určeny k vyzkoušení, vyřešení nebo soutěžení.

Nabízí návštěvníkům originální zážitky, které jinde nejspíše nenaleznou. Desítky interaktivních exponátů, které prověří znalosti každého jednotlivce a pobaví celou rodinu.

Základním znakem výstavy „Hry a klamy“ je možnost vyzkoušet si lidské dovednosti, prověřit své znalosti a schopnosti – a to vše hravou formou.

Ne nadarmo se výstava jmenuje Hry a klamy, prostor v ní má samozřejmě také celá řada hlavolamů, kvízy, optické a jiné klamy.

Nejoblíbenější exponát:

Obtisk lidského těla – návštěvník zde může obtisknout své tělo, které se objeví jako „pozitiv“ na druhé straně tohoto exponátu a to v trojrozměrné podobě, tzn. návštěvník uvidí své tělo tak, jak ho nemá možnost spatřit např. na fotografiích.

vstupné: zdarma
místo akce: MEVPIS FROV JU (jídelna a učebna, přízemí) Na Valše 207, Vodňany

Pořadatelé akce

Město Vodňany
Fakulta rybářství a ochrany vod ve Vodňanech
Střední rybářská škola Vodňany
Hlavní mediální partnerKiss Jižní Čechy
Hlavní partnerSkupina ČEZ
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím